Saç Ekimcim
Sakal Ekimi

Sakal Ekimi

Pek çok erkek için oldukça önemli bir uygulama olan sakal ekimi, ülkemizde birçok özel hastane ve saç ekimi kliniğinde yapılmaktadır. Sakal ekimi yaptıran pek çok kişi elde ettikleri sonuçtan memnun kalmıştır ve istedikleri görünüme kavuşmuşlardır. Sakal ekimi alanındaki başarılı uygulamaların sonucu, sadece ülkemizde değil dünya genelinde de bilinmektedir. Ülkemizde her yıl milyonlarca yabancı turist sağlık turizmi ya da estetik turizmi kapsamında ülkemize gelmektedir.

Sakal ekimi için ülkemize gelerek hem ülkemizi ziyaret eden hem de operasyon yaptıran yabancı turistler uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile başarılı sonuçlar alınan sakal ekimi ile ülkemizde tatil yaparken, istedikleri görünüme de kavuşabiliyorlar. Sakal ekimi fiyatları, elde edilecek sakalın yoğunluğuna göre değişmektedir. Oldukça dikkatli yapılması gereken sakal ekimi uygulaması, sonuçların başarılı olması için özellikle ense ve boyun bölgesinden alınan kıllarla yapılmaktadır.

Sakal Ekimi Nasıl Yapılır?

Sakal ekimi nasıl yapılır: enseden alınan saç köklerinin sakallara ekilmesi ile yapılan bir uygulamadır. Sakal ekimi uygulaması acı vermez, çok küçük iğnelerle yapılmaktadır ve uygulama yapılan bölge uyuşturulmaktadır. Sakal ekimi uygulamasında en güncel anestezi yöntemi olan sedasyon uygulaması yapılır. Böylece işlem sırasında ve sonrasında herhangi bir acı ve ağrı hissedilmez. Sakal ekimi yaptıran kişiler, geceyi hastanede ya da klinikte geçirmek zorunda değillerdir ve 48 saat sonra da sakallarını yıkayabilirler. Sakal ekimi işlemini sakalları seyrek olanlar, cinsiyet değiştiren kişiler, sakalları yapısı gereği çıkmayan kişiler ve sakallarında eksiklik bulunan kişiler yaptırabilir.

Sakal Ekimi Sonrası

Sakal ekimi kalıcı bir uygulamadır. Sakal ekimi sonrası kendi saç köklerinizden alınan kök hücreler ekildiği için doğal bir görünüm ile ortaya çıkan sakallar ömür boyu kalıcıdır. Kalıcı bir çözüm isteyenlerin seçtiği sakal ekimi uygulaması sonrası bir iki hafta içinde kabuklanma yaşanarak sakallar dökülür. Ancak bu dökülme beklenen bir tepkidir ve 4 – 8 ay arasında dökülen sakallar doğal bir çıkış hızı ile kalıcı olarak çıkmaya başlar.

Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal ekimi işleminde fiyatı belirleyen en önemli nokta, saç kökü greft sayısı ve alınan greftlerin kalitesidir. Ne kadar fazla sakal kökü ekimi yapılırsa, sakal ekim fiyatı da doğru oranda o kadar yükselecektir.

Ücretsiz Danışın! Bize Ulaşın!

Bize Ulaşın!

 • Adresimiz

  Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Blv. No:73 Ortadoğu Plaza, Okmeydanı, Şişli, İstanbul

 • Hemen Arayın / WhatsApp

  +90 533 414 82 80

 • Email

  info@sacekimcim.com

 • Çalışma Saatleri

  Hafta İçi: 09:00 - 18:00
  Cumartesi: 09:00 - 18:00
  Pazar: Kapalı