Saç Ekimcim
Saç Ekimcim

BİZ KİMİZ?

Saç ekimi ve saç tedavisi estetik ve güzellik yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavilerin yapılması amacıyla faaliyet gösteren, güven doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden konusunda uzmanlaşmış ekibiyle bu güne kadar binlerce saç ekim ve estetik operasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiş, konusunda uzman bir kuruluştur.

STERİL EKİM ORTAMI

Saç ekiminde yapılması gereken steril ortam sağlayarak hastamızın sağlığını ön planda tutan prensipler ile ilerlemekteyiz. Ameliyathane ortamında yapılan saç ekiminde sağlık ve güzel bir hayat sizi beklemektedir.

Saç dökülmesi birçok erkek ve kadın için stresli ve utanç verici bir durum olabilir. Eğer inceltme saç veya kellik varsa, seçenekleriniz vardır: onu görmezden gelebilir, kabul edebilir veya bir çözüm arayabilirsiniz. Saç Ekimcim saç uzmanları, en son PRP tedavisi da dahil olmak üzere tıp bilimine dayanan destek ve etkili tedaviler ile sizin için burada. Saç yoğunluğunuzu başınızın tepesinde kalınlaştırabiliriz.

Saç Ekim merkezimizde yapılan her saç nakli prosedürünü yönetiyor. Bu prosedürler karmaşık, zaman alan bir mikrocerrahi gerektirdiğinden, Saç Ekimcim dünya standartlarında, yüksek eğitimli ve deneyimli saç cerrahisi ekibimiz tarafından desteklenmektedir. Güvenlik, rahatlık ve etkileyici sonuçlar elde etmek için ekibimiz hizmetinizdedir.